درباره ما

تاریخچه

گروه صنعتی اسکندری فعالیت خود را در سال 1360 آغاز نموده و از آن زمان تا کنون تمام تلاش ها خود را به کار گرفته ایم تا نیاز صنایع مختلف را پاسخگو باشیم و در راستای آبادانی و پیشرفت بیش از پیش این مرز و بوم گامی موثر برداشته باشیم. برای تحقق بخشیدن به این هدف، موفق به اخذ نمایندگی از برترین تولید کنندگان اروپایی و آسیایی شده ایم تا با ارائه طیف وسیعی از ابزارآلات و تجهیزات تخصصی تجربه انتخابی آزاد و هوشمندانه را برایتان به ارمغان آوریم.

محصولات ارائه شده توسط این مجموعه سه فاکتور مهم دارند:

  • کیفیت و دوام بسیار بالا
  • مجهز به جدید ترین تکنولوژی های روز
  • قیمت مناسب

با این حال آنچه گروه صنعتی اسکندری را از سایرین متمایز می کند، خدمات متنوع ارائه شده توسط این مجموعه می باشد. خدماتی که به خدمات پس از فروش محدود نمی شوند و پیش از آن که اقدام به خرید نمایید، می توانید از آن ها بهره مند شوید. ما بدون دریافت هیچ هزینه ای دستگاه مورد نیاز شما را برایتان ارسال کرده، آموزش ها و مشاورهای لازم را ارائه می دهیم. شما این فرصت را خواهید داشت که با دستگاه خود کار کرده و چناچه از عملکرد دستگاه رضایت کامل داشتید، اقدام به خرید آن نمایید. فرصتی که شاید هیچ تولید کننده ای در اختیار شما قرار ندهد. مهندسین مشاوره ما همواره و در تمامی مراحل پروژه در کنار شما خواهند بود و مشاوره های فنی و اقتصادی لازم را به شما عرضه میدارند  تا با بهره گیری از آن ها هزینه های تولید خود را به طور قابل ملاحظه ای کاهش دهید و از سرمایه گذاری خود بیشترین استفاده را ببرید.

رپتور را انتخاب کردیم تا تلفیقی از اصالت و تکنولوژی روز دنیا را در کنار هم گرد آوریم. رپتور در چهار دهه اخیر محصولاتی را در بازار های جهانی عرضه داشته که در مقوله کیفیت پیشگام بوده و حرف اول را می زند.

در دنیایی که تکنولوژی با سرعتی سر سام آور در حال پیشرفت است،صنایع و شرکت ها  را گریزی نیست جز همگام شدن با این سیر پیشرفت. سیری که همگان را به سوی هوشمندانه کار کردن سوق می دهد.  در این میان رپتور با معرفی اولین نسل دریل مگنت های هوشمند گوی سبقت را از رقبای خود ربوده تا در  این زمینه نیز پیشگام و بی رقیب باشد. اولین و جدید ترین بودن رویه ای است که رپتور آن را سر لوحه خود قرار داده و همواره محصولاتی را ارائه می دهد که نظیر آن در جای دیگری نخواهید یافت.

AGP را برگزیدیم چون از حیث تنوع محصول حرف های بسیاری برای گفتن دارد و در مقوله کیفیت با برترین برند های دنیا قابل قیاس است. شما می توانید با خاطری آسوده کارهای سخت و طاقت فرسا را به دستگاه های پر قدرت و با دوام AGP  محول کنید.ازدیگر ویژگی های بارز شرکت AGP ، وجود دستگاه های تمام اتوماتیک در سبد محصولات آن می باشد که بار تمام مسئولیت را به تنهایی به دوش می کشد.

کیفیت، کارآیی، دوام و طراحی مبتکرانه از عناطر جدایی ناپذیر محصولات رپتور و AGP  به شمار می روند. محصولاتی که در حین کوچکی و سبکی، بسیار پر قدرت و ایمن بوده و با بهره گیری از دانش و تجربه چند نسل متوالی سخت ترین کارها را برایتان آسان می کنند.