شرایط بازگرداندن کالا

با توجه به قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، کلیه کالاها تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت مرجوعی می‌باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به لزوم حفظ بازه دمایی محصولات شیمیایی در حین حمل ونگهداری ، محصولات شیمیایی دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و  مشمول 7 روز بازگشت کالا نمی‌شوند.

همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت توسعه گستر اسکندری کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏شود. بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است

برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که کالای برگشتی و بسته‌بندی آن در شرایط اولیه خود توسط شرکت مادوی دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج ازشرایط تعویض محسوب می شود.